Kā mūs atrast

Kontakti

Kontaktinformācija

Darba laiks

Rekvizīti

Sazinies ar mums

Darba laiks

Rekvizīti

Šeit Jūs varat saņemt informāciju par nodotās ierīces remonta statusu.
PASŪTĪT REMONTU VAI PIEGĀDI

Mūsu serviss sākas no brīža, kad veicat zvanu – par pārējo parūpēsimies mēs!

Mūsu speciālista konsultācija ļaus jums izprast un vienoties par darbības gaitu. Piedāvāsim labākos risinājumus un izvēloties labāko tieši jums, sāksim servisa izpildi. Mūsu uzņēmums ir ļoti fleksibls, tāpēc sākoties jebkurai sarunai, risinam arī savākšanas un piegādes jautājumus.

NOSKAIDRO REZERVES DAĻAS CENU

Mūsu servisa piedāvājumā ir ne tikai plašs konsultāciju spektrs, bet arī plašas izvēles rezerves daļu klāsts. Izvērtējot jebkuru problēmu, atradīsim risinājumu, veiksim nomaiņu, jeb pēc pieprasījuma veiksim pasūtījumu jebkurai jūsu vēlamajai rezerves daļai. Mēs nodrošināsim jums oriģinālās rezerves daļas un tiks nodrošināti kvalitatīvi pakalpojumi, iekļaujot arī dažādu aksesuāru piedāvājumu un visu to saistīto kopšanas līdzekļu klāstu.

Sniegsim jums 100% pilnīgu klientu apmierinātību!

Mūsu interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Individualizēt Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un Jums rādāmo saturu, kā arī sniedz piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Uzzināt vairāk (te atveras šī privātuma politika)